nakliyat sigortam

HAKKIMIZDA

ANASAYFA HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2001 yılında tam yetkili sigorta acentesi olarak kurulmuş olan şirketimiz,kurulduğu günden bugüne Elementer ve Sağlık Sigortaları ile birlikte, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) alanında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirketimiz, müşterilerinin risklerini belirleyerek ihtiyaca yönelik olarak sigorta poliçelerinin tanzimini gerçekleştirirken, diğer yandan sermaye yapısı güçlü ve hizmet yeterliliği kanıtlanmış sigorta şirketleri ile partnerlik yapmaktadır.

Acentemiz, müşterilerine hizmet sunarken, doğru sigorta şirketi, uygun fiyat ve tam teminat ilkesi ile hareket etmektedir. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, alternatif sigorta şirketlerinden de, farklı ürün seçenekleri hazırlanmaktadır.

Bireysel ya da kurumsal sigortacılık konusunda uzman bir ekip ile çalışmalarımızı sürdürebilmek adına; ekibimiz, şirket içi ve sigorta şirketlerinin tüm sigorta branşlarındaki eğitimlerine katılmakta ve tüm sigorta kategorilerinde uzmanlaşıp, yeni ürün ve kampanyalar gibi gelişmeleri müşterilerimize aktarmaktadır.

Ayrıca, sigorta sektörünün ve dijital çağın gelişmesine paralel, gerekliliklere uyum sağlayarak dinamizmimizi korumak çabasındayız. Müşterilerimize sigorta ürünlerimizi sunarken; x, y ve z kuşaklarının satın alma alışkanlıklarına uygun bir iletişim kurarak, ihtiyaçlarına ulaşmalarını sağlıyoruz.

Gelin "İlk günkü heyecanı koruyan amatör ruhla, profesyonel çözümler" sunarak keşkelerinizi bir kenara bırakalım. Önceliğimiz daima siz ve değer verdikleriniz…